סדנת הדגל
של סלון הפזמון

מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת: ₪2,150 ₪2500

מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת: ₪2,150 ₪2500

כיצד מוצאים את הנושא לשיר?

ממה בנוי שיר? מבנה/ שורות/ חריזה/ משקלים ומקצבים..ועוד
אם יש בך שאיפה ליצור עוד שירים חדשים וטובים יותר, לקפוץ מדרגה ככותב/ת, לפרוץ מחסום כתיבה, סדנת הדגל היא הסדנה בשבילך לפיתוח מיומנות הכתיבה ויכולת העברת "סיפור" למבנה מתומצת של שיר גמור

 
12 מפגשים בהנחיית דן תורן ומאיר גולדברג 

סדנת און ליין אינטראקטיבית, שיעורים, תרגילי כתיבה ומשובים לכל תלמיד.

תחילת הסדנה: יום ב׳, 22.01.24, בשעה 20:00

מסגרת קבועה ומסודרת

12 מפגשים באורך שעה וחצי

סביבה אינטימית ותומכת

השיעורים מתקיימים בזום ומועברים בלייב לקבוצה סגורה בפייסבוק

השראה יצירתית

תרגילים מיוחדים מעוררי השראה

מה ששלך שלך

כל השיעורים נשמרים ותהיה לך גישה להקלטות גם לאחר תום הקורס

צוות המורים

מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת: ₪2150 ₪2500

מספרים עלינו ש...

שאלות נוספות שאולי רצית לשאול?

כמובן שהכי כיף להיות איתנו בשידור החי, אבל אל דאגה, השיעורים עצמם יישארו זמינים פה בקבוצה ויהיה אפשר לצפות בוידאו גם אחרי השיעור אם פספסת, או לצפות שוב אם היית. רק החברים בקבוצה הסגורה של הסדנה יוכלו לצפות בשיעורים.

הסדנה פתוחה לכל מי שאוהב או רוצה לכתוב. גם לכותבים מנוסים וגם לכותבים מתחילים, גם למלחינים שכותבים גם מילים, וגם למי שלא מלחין. כל מי שאוהב לכתוב ורוצה לכתוב מילים לשירים.

בין בוגרי סדנת "סלון הפזמון": קורין אלאל, אניה בוקשטיין, סיוון טלמור, מיכל שפירא, דודי לוי, שי צברי, איריס קול, הילה רוח, אביגיל קובארי, אביגיל רוז, סופי צדקה, צופית גרנט ועוד רבים אחרים.

מספר המקומות מוגבל בגלל שאנחנו רוצים לשמור על אווירה אינטימית ומתחייבים לתת פידבק אישי לכל משתתף בסדנה (אנחנו מתחייבים שכל משתתף יקבל לפחות שלוש פעמים במהלך הסדנה פידבק אישי). ממליצים לא להתמהמה וכבר לשריין לעצמך מקום.

סלון הפזמון הוא בית הספר המוביל לכתיבת שירים בישראל, ומלמדים בו האמנים והמורים הטובים בארץ.האונליין מאפשר לאנשים בכל הארץ, גם בפריפריה, וגם לישראלים מחוץ לארץ, להשתתף בפעילויות סלון הפזמון.

רוצה לדבר עם הסלון

מעולה! הוספת את המוצר לעגלה!