לוגו - סלון הפזמון

סלון הפזמון - הלחנה עיבוד והפקה

בסלון הפזמון "שירים 360" אנחנו לוקחים את הטקסט שלכם לצעד הבא:

המלאכה המרתקת של הלחנת מילים, לא מתחילה דווקא בכלי הנגינה. המלחינים הטובים ביותר של טקסטים כתובים הם אלה היודעים קודם כל, לקרוא אותם.
לכן בחרנו בסלון הפזמון מלחינים ומעבדים שמבינים שרק דרך קריאה והבנת הטקסט, אפשר לתת למילים את המנגינה הראויה, מלודית והרמונית, ובהמשך, את ההפקה המוזיקלית הנכונה.

אנחנו מאפשרים לך בחירה חופשית של המלחין/המעבד, אבל נשמח כמובן גם לייעץ ולעזור לך לבחור.
בכל מקרה, נשמח לדעת קודם מה ההעדפות המוזיקליות שלך ומהי אווירת השיר, בעיניך.

נבחרת המלחינים, המעבדים והמפיקים המוזיקליים שלנו מחויבת לאיכות אמנותית ממניעים אישיים. כולנו רוצים לאהוב את מה שאנחנו שותפים ביצירתו. לכן גם נכניס כל פנייה לעבודה רק לאחר אישור היצירה ובחירת המלחין/מפיק מוזיקלי. אם זאת היצירה שלך, והיא מבקשת לקבל את כל מה ששיר צריך כדי להיות מוכן לצאת לאור, כדאי לך לדבר איתנו על שירים 360.

 

גיטרה של סלון הפזמון

מעוניינים שהשיר שלכם יתחבר לעולם המופלא

של המוזיקה? דברו איתנו ונעזור למילים שלכם

(או לרעיון המוזיקלי שלכם) לקבל מנגינה, עיבוד

והפקה מהטובים ביותר. 

מסלולי המנגינה של סלון הפזמון:

הלחנה וסקיצה בכלי אחד:
 מנגינה שתתאים למילים שלך
הלחנה וסקיצה להגשה:
 מנגינה והפקה בסיסית (הכנה להפקה מלאה)
הלחנה והפקה מלאה:
 מנגינה והפקה באיכות שידור

המפיקים והמלחינים בסלון הפזמון:

jango

ג'נגו

ג׳נגו המכונה גם עמיר רוסיאנו הוא כותב שירים , זמר ,מפיק ונגן שותף במאות אלבומים ישראלים. ניגן בתערובת אסקוט ועם מיטב היוצרים הישראלים ותשעה תקליטי סולו. בימים אלו הוציא את תקליטו התשיעי ״קרח בעיניים״ ושוקד על כתיבת התקליט הבא.

נועה

תגיד לה 

יום סערה

עופר קורן

עופר קורן

עופר קורן הוא זמר ומפיק בעל רקע אקלקטי שהעביר את ילדותו ברחבי המזרח התיכון, אפריקה וארה"ב. הצליל העשיר שלו ממזג את כל התרבויות שחווה כילד, כמו גם את סוגי המוזיקה השונים ששמע בבית. גיטריסט ובסיסט ומשתף פעולה עם מוזיקאים ישראלים רבים.
מפיק מלחין ומעבד הפקות מדיה, סרטים וטלוויזיה. נגן בס וגיטרה בהרכבים שונים.

סטוץ

אל תצטער / דן תורן

קרן ראשונה / אריאל זילבר

גיטרה של סלון הפזמון
שיקו סלייד פלדמן

שיקו (סלייד) פלדמן

גיטריסט, מפיק מוזיקלי ומעבד, איש של סאונד ומיקס או בקיצור -מוסיקאי בכל רמ"ח אבריו, שיקו חי את תעשיית המוזיקה בישראל כבר הרבה מאוד שנים. ניגן והקים את  להקת שייגעצ, ומגיקל בנד (שעושה מחווה לביטלס כבר יותר מ 20 שנה ). מנגן ומקליט עם אמנים רבים כגון דן תורן, אורי בנאי, רפי פרסקי , שחר אבן צור ועוד רבים וטובים..לצד הנגינה והאולפן ,שיקו מנגן ומפיק בפרויקטים רבים, בחלקם מפיק, מלחין, מנגן, שר ומהרמן (מציאת האקורדים של המנגינה שהכותב שר ) ממקסס ולקח חלק בלא מעט שירים שיצרו חלק בנוף התרבותי.

משוגעת

מקומות

IT'LL GET TO YOU

גיל סמטנה

גיל סמטנה

מלחין פעיל במגוון פרויקטים: שירים, מוסיקה לתיאטרון, מוסיקה לסרטים. לגיל טעם מוזיקלי ויכולות מגוונות- ידע בהפקות רוק על כל גווניו. ידע במוסיקה קלאסית – עבודה עם כלי תזמורת ותזמור. ידע במוזיקת עם/ עולם/ מוזיקה יהודית/ ערבית. ידע רב בתחומי המקצוע – טכנאות הקלטה, עריכה בPro Tools ועוד. בעל ניסיון עשיר מוכח בתחום, יסודיות בעבודה ומיצוי מקסימלי של הזמן. ליווי בכל שלבי העבודה – כתיבה, הלחנה, עיבוד, ביצוע, הקלטה, מיקס, מאסטרינג. עם יכולת ניהול פרויקטים גדולים ומחויבות להשלמת ההפקה לשביעות רצון האומן/ית.

אהוד בנאי / אבא תן לי יד

נלי פולי / באוטו האפור

משה בן יוחנה / אל תיגעו בפיתות

הגיטרה של סלון הפזמון
ליעד שר

ליעד שר - הלחנה והפקה ראשונית

זמרת, יוצרת, מורה למוזיקה וגיטריסטית (ליידי D, המחשפות ועוד). ליעד היא גם מעצבת גרפית ובונה אתרים. מוזיקאית הבית (מציעה הרמוניות, לחנים וביצועים) וגם מעצבת הבית של סלון הפזמון.

Chez Nadine / מאיה פולק

כולי שלך / דגנית ברמן

 פיצה / זוהר הרטוב

דן פלד

דן פלד - הלחנה והפקה ראשונית

אמן יוצר, כותב ומלחין, מפיק ומעבד מוזיקלי, עובד הרבה שנים עם ילדים ונוער כמורה, ועובד עם הרכבים קוליים בכל הגילאים. בוגר הקורסים של ערן צור בסלון הפזמון.

מנוע / מילים, לחן הפקה ושירה – דן פלד

לא מפחדת / מילים – בולי דיין
לחן והפקה: דן פלד
שירה: ליעד שר

הייתי מת /
מילים: אסף לויטין
לחן ושירה: דן פלד

חבילות ההפקה של סלון הפזמון:

הלחנה והפקה בסיסית:​

כאן יקבלו הכותבים הקלטת סקיצה הכוללת שירה וגיטרה/פסנתר בביצועם או בביצוע המלחין ( תלוי מלחין שייבחר) וכן כמה רעיונות עיבודים כגון תפקידי תופים ,בס וקלידים (מהמחשב- הניתנים להחלפה ע״י נגנים אמיתיים בהמשך).
  • מיועדת לכותבים אשר מעוניינים בהלחנה לשיר, למי שלא עוסק בהלחנה בכלל
  • מיועדת בעיקר לכותבים שמלחינים את הטקסטים שלהם בעצמם וגם לתלמידים בעלי ניסיון מועט בהלחנה, שזקוקים לשיתוף פעולה/הנחיה בגיבוש רעיונותיהם המוזיקליים לכדי לחן מוגמר.

הלחנה והפקה החבילה הקלאסית:

בסיום ההפקה הקלאסית יקבל התלמיד סקיצה איכותית שתשמש אותו להצגת השירים שלו למוזיקאים ולאנשי מקצוע בתעשיה. אותה סקיצה יכולה גם להוות בסיס עליו יוקלטו, בשלב נוסף, שאר הכלים והעיבודים על-מנת להביא את השיר למוצר מוגמר באיכות שידור מסחרית.
  • לכותבים אשר מעוניינים בהלחנה לשיר, למי שלא עוסק בהלחנה בכלל
  • לכותבים שמלחינים את הטקסטים שלהם בעצמם, לתלמידים בעלי ניסיון מועט בהלחנה, שזקוקים לשיתוף פעולה/הנחיה בגיבוש רעיונותיהם המוזיקליים לכדי לחן מוגמר.
  • לכותבים ומלחינים המעוניינים בהפקה מקיפה יותר

הלחנה והפקה החבילה המלאה:

כאן המפיק יעבוד אתכם על הסגנון ועל גישות שונות להפקת השיר. התייחסות למרכיבים הבסיסיים של השיר כגון: מבנה, סולם, מלודיה והרמוניה, הפקת טייק שירה מקצועי ומרגש ועוד. העבודה על הסקיצה תתן לתלמיד היכרות עם עולם ההפקה וההקלטות וכן ניסיון אותו יוכל ליישם בעבודה על שירים נוספים בעתיד.
  • לכותבים/ מלחינים/ מבצעים אשר מעוניינים בהלחנה והפקה מלאה.
  • כאן יקבלו הכותבים, הלחנה, מעל ל- 2 כלי נגינה, עיבוד והקלטה- לשיר מוגמר בעיבוד והפקה מוזיקלית ובאיכות שידור להפצה מסחרית בשרותי סטרימינג או רדיו.
גיטרה של סלון הפזמון

מעוניין/ת בפרטים נוספים

הגיטרה של סלון הפזמון

רוצה לדבר עם הסלון

מעולה! הוספת את המוצר לעגלה!