המסדרון

יסודות הכתיבה עם דן תורן ומאיר גולדברג

מחיר מיוחד 1250, במקום המחיר המלא ₪1,750

רוצים ללמוד בסדנה של  מאיר ודן
ואין לכם את הכסף והזמן?
קבלו את המסדרון:

8 שיעורי יסודות קצרים שיכניסו אתכם לעולם כתיבת השירים, יתנו לכם בסיס לכתיבה להלחנה ויעוררו בכם השראה לשירים חדשים.

מיועד לצפייה ועבודה בזמן ובמקום הנוחים לכם וגם המחיר נוח במיוחד.

מתאים למתחילים, שעושים את הצעדים הראשונים בכתיבת שירים, וגם לכאלה שרוצים להתרענן בכתיבת פזמונים. "המסדרון" הוא הדרך התמציתית והחסכונית להתחיל וללמוד בסלון הפזמון.            

בקצב שלך

ניתן לצפות מכל מקום, מהחשבון האישי שלך

בזמן שלך

8 שיעורים קצרים
שיכניסו אותך לעולם הכתיבה

פוקוס יצירתי

הדרך הנוחה להיכנס לשגרת כתיבה אפקטיבית

מה ששלך שלך

כל השיעורים נשמרים ותהיה לך גישה להקלטות גם בתום הסדנה

המורים שלך

דן תורן

דן תורן

זמר ויוצר. זוכה פרס אקו"ם לפזמונאות, בין שיריו: שוב השקר הזה, אימפריות נופלות לאט, לבן על לבן ועוד רבים. בנוסף הוא כותב שירים לאחרים: בך לא נוגע – יהודית רביץ, מפנה מקום – ברי סחרוף, ביום של הפצצה – רמי קליינשטיין, שי צברי, גיא ויהל ועוד רבים אחרים. מאחוריו יותר משלושים שנות יצירה אישית והדרכה יצירתית של אומנים הן בתחילת דרכם – כמורה לכתיבה יוצרת והן לאלו שכבר ביססו את מעמדם כמובילים בארץ. במהלך השנים דן עבד על יצירת אלבומים בין השאר עם יהודית רביץ, דיוויד ברוזה, מאור כהן ברי סחרוף ועוד רבים וטובים.

מאיר גולדברג

מאיר גולדברג

פזמונאי, חתן פרס אקו"ם למפעל חיים בתחום הזמר העברי, אחראי לטקסטים לשירים רבים וידועים של אמנים רבים בישראל. בין שיריו: "זן נדיר", "ארץ קטנה עם שפם", "התעשייה האבירית", (קורין אלאל), "מה שאת אוהבת", "ערמונים מהאש" (גלי עטרי) ", "דוד", "כל הזמן שבעולם", "מלאך" (דודי לוי), "באושר ובעוני" (שי עמר), "קח אותי לשם" – (שרון חזיז, כתב יחד עם שי להב), "ללכת" (לירן דנינו) ועוד שירים רבים לאמנים רבים נוספים.

מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת: ₪1250 ₪1750

מספרים על צרויה ועל הסלון ש...

שאלות נוספות שאולי רצית לשאול?

הסדנה פתוחה לכל מי שאוהב או רוצה לכתוב. גם לכותבים מנוסים וגם לכותבים מתחילים, גם למלחינים שכותבים גם מילים, וגם למי שלא מלחין. כל מי שאוהב לכתוב ורוצה לכתוב מילים לשירים.

בין בוגרי סדנת "סלון הפזמון": קורין אלאל, אניה בוקשטיין, סיוון טלמור, מיכל שפירא, דודי לוי, שי צברי, איריס קול, הילה רוח, אביגיל קובארי, אביגיל רוז, סופי צדקה, צופית גרנט ועוד רבים אחרים.

סלון הפזמון הוא בית הספר המוביל לכתיבת שירים בישראל, ומלמדים בו האמנים והמורים הטובים בארץ.האונליין מאפשר לאנשים בכל הארץ, גם בפריפריה, וגם לישראלים מחוץ לארץ, להשתתף בפעילויות סלון הפזמון.

מעולה! הוספת את המוצר לעגלה!